Co Vás nejvíce zajímá?

Určitě tušíte, že Vám nemůžu napsat konkrétní částku. Není to fráze, když řeknu, že je cena pro každou svatbu jiná, stejně jako i vy, nevěsta se ženichem, jste různí. Někdo ví přesně co chce a stačí mu svatba na louce, některá z Vás má sen o svatbě na zámku. Jednu svatbu připravujeme a plánujeme 15 hodin a s druhou strávíme více jak 60 hodin. Nejlepší je se sejít, buď osobně nebo on-line a probereme společně Vaše představy a hlavně Vaše finanční možnosti. Levná svatba neznamená špatná svatba a už vůbec neznamená, že svatba za milion je opravdu tou pohádkovou. Na schůzce zjistíme jestli se názorově potkáváme a jestli máme mezi sebou tu pravou chemii, která je důležitá pro naši další spolupráci. Po schůzce Vám vypracuji návrh a cenovou nabídku. Pokud by Vám přeci jen pomohlo konkrétní číslo za svatební konzultace, přípravy, dekorování a koordinaci svatebního dne (takové svatební All inclusive) tak průměrná částka v roce 2021 byla 18 000 Kč za svatbu.

Můj táta vždycky říká, že když se chce tak jde přeci vše. A já Vám chci pomáhat. Co se týče koordinace svatebního dne, tak nemohu s čistým svědomím někam přijet a začít koordinovat. Takže svatební koordinace jde vždy ruku v ruce se svatební přípravou a konzultací.

Proč by to vadilo? Pokud víte jak dotyční pracují a jakou odvádějí práci a jste s nimi spokojení, tak já jsem s tím v pohodě. Neznamená to, že Vám vnucuji jen lidi, které doporučuji. Doporučuji je proto, že znám jejich práce a mohu se na ně spolehnout. Ale nemůžu znát všechny a třeba právě díky Vám objevím někoho wau.

S nadsázkou říkám, že ideálně hned jak nevěsta vstřebá emoce ze žádosti o ruku. Pro mou práci je nejlepší se nejdříve sejít abychom mohli společně vymyslet jakou svatbu vlastně chcete. Také těch sobot v létě, kdy je svateb nejvíce je poměrně málo a opravdu tady platí, kdo dřív přijde, ten sice dřív nemele, ale má svatbu od Veru.

Napadají Vás další otázky?

Napište nám!
    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů